Відкриття філії Logos IT Academy в Харкові

Розпочніть свою кар’єру в ІТ з нового офісу Академії у Харкові. Ми розширюємо свою географію щоб залучити до передової діджитал-сфери саме вас!
Розпочніть свою кар’єру в ІТ з нового офісу Академії у Харкові. Ми розширюємо свою географію щоб залучити до передової діджитал-сфери саме вас!

У цій статті ви дізнаєтесь про:

  • переваги Logos IT Academy
  • старти наборів та напрямки ІТ-школи
  • безкоштовну платформу освіти

ІТ - найпопулярніша сфера, де кожен може реалізувати себе. Аби розпочати свою кар’єру в ІТ у місті Харків та отримати високооплачувану професію запрошуємо на комплексні ІТ-курси в Logos IT Academy.

У нашій Академії ви можете опанувати весь стек необхідних технологій для старту роботи ІТ за різними напрямками.
Ми запускаємо 3 комплексні програми:


Саме ці 3 напрямки забезпечують повний цикл програмного забезпечення.

Не поспішайте вимикати сторінку, адже це ще не все!

Щоб впевнитись у власних силах ви можете відвідати безкоштовні курси програмування та познайомитися з передовими напрямками перш ніж записатися на курс.

ІТ-курси в Харкові створюють найкращі умови для нової генерації розробників і вам зовсім не обов’язково рахувати інтеграли і логарифми.

Ми в Logos IT Academy ламаємо стереотипи класичної освіти і вже 9 років доводимо це на прикладі своїх студентів з усієї України. Більше 70% випускників працевлаштовані в ІТ-компаніях країни і закордону.
Наша місія - створити передову ІТ-ком’юніті та залучити до створення технологічного світу якомога більше бажаючих. В Академії працюють лише практикуючі спеціалісти, які діляться досвідом та розвіюють усі стереотипи про інформаційні технології.

Долучайтеся до нашої безкоштовної платформи освіти та читайте в блозі про новини Академії, реєструйтеся на вебінари через Телеграм канал @logosInsider, відвідайте вступні безкоштовні курси програмування, та шукайте мотивацію на нашому YouTube каналі.

Поки ви вагаєтеся, хтось створює штучний інтелект, хтось кодить культові ігри, хтось - ламає Facebook, а хтось розробляє нову систему безпеки.

Logos IT Academy створила інноваційні програми. За 6 місяців інтенсивного навчання можна опанувати всі теоретичні знання та практичні навички для створення програмного забезпечення.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy