Error get alias
Error get alias

Напрямки Logos IT Academy у Харкові

В Академії існує декілька комплексних курсів та близько 90 інших спрямувань для дорослих та дітей. У вас є можливість проходити навчання в Академії, або онлайн.
В Академії існує декілька комплексних курсів та близько 90 інших спрямувань для дорослих та дітей. У вас є можливість проходити навчання в Академії, або онлайн.

Сьогодні ви можете дізнатись про ключові напрямки Академії в Харкові та їх особливості.

За допомогою комплексних курсів кожен може вивчити обраний напрямок з нуля та до рівня Trainee/Junior та працевлаштування в ІТ.

Тобто після закінчення курсу, студент буде мати увесь необхідний стек технологій для початку роботи в ІТ-компанії. До речі, особливої технічної вищої освіти не потрібно.

Наші 3 найпопулярніші комплексні програми: Бекенд, або Програмування на Java; Фронтенд чи Веб-розробка; QA/QC, або Тестування програмного забезпечення.
ПРОФЕСІЯ
JAVA РОЗРОБНИКА
Детальніше →
02
ПРОФЕСІЯ
FRONTEND РОЗРОБНИКА
Детальніше →
03
ПРОФЕСІЯ
ТЕСТУВАЛЬНИКА
Детальніше →
01
Формат: Стаціонар / Онлайн
Тривалість курсу: 6 місяців
Формат: Стаціонар / Онлайн
Тривалість курсу: 6 місяців
Формат: Стаціонар / Онлайн
Тривалість курсу: 5 місяців
Повний цикл розробки програмного забезпечення відбувається саме на цих 3 рівнях, і кожен з них є важливим та рівноцінним у розробці. Головне - обрати те, що подобається саме вам.

Перш ніж обрати комплексний курс, ви можете пройти безкоштовний вступний курс з обраного напрямку, або ж з усіх 3. Вступні курси тривають протягом 1-го тижня. Тут викладачі Академії діляться досвідом та дають базове розуміння напрямку. Після чого, ви можете записатись на курс та обрати формат, який вам ближчий.
Курс Веб-розробки та Програмування на Java - тривають 6 місяців. Вони включають додаткові консультації, розробку кінцевого практичного проекту до професійного портфоліо, тренінги з працевлаштування та ефективної роботи в команді за методологією Scrum.

Курс Тестування, у свою чергу, триває 3 з половиною місяці. Він включає тренінги з працевлаштування та ефективної роботи в команді, а також додатковий курс професійної англійської за вашим рівнем.
BackEnd де мова програмування №1 сьогодні є Java - програмно-апаратна частина сервісу. Це логіка сайту, бази даних та зв’язки, які звичайний користувач не може побачити.

Ця частина забезпечує функціональну роботу кожного продукту (це може бути сайт, сервіс, мобільний додаток тощо), досягнення мети, для якої саме ПЗ було створене.

FrontEnd - розробка веб-сторінок, перетворення даних у графічний інтерфейс за допомогою використання HTML, CSS та JavaScript, щоб користувачі могли переглядати та взаємодіяти з цими даними. Це зовнішній вигляд сайту, анімація, ефекти, зручність користування тощо.
QA/QC або тестування ПЗ - тестування програмного забезпечення, контроль його якості. Після, або впродовж розроби будь-якого продукту проводиться тестування якості та характеристик. Це обов’язкова частина розробки програмного забезпечення.

Без цього етапу, продукти не можна випускати на ринок, адже ми повинні бути впевнені у тому, що ПЗ, який розробили, буде працювати справно та не зашкодить життю чи не принесе іншої шкоди.

До речі, Тестування програмного забезпечення - це саме та спеціальність, яку можна вивчити лише на курсах, адже університетські програми не адаптовані до практичної роботи в ІТ.

Комплексні програми - розроблені відповідно до трендів ІТ-ринку та передбачають вивчення усієї теорії та отримання практичного досвіду, максимально наближеного до реальної роботи в ІТ-компанії.

Залишайте заявку та отримайте додаткову консультацію з усіх напрямків Академії.

Отримати консультацію

Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy