Безкоштовна платформа ІТ-освіти у Харкові

ІТ - це сфера, яка потребує постійного розвитку. Саме тому ми підготували безкоштовну платформу освіти для наших студентів та всіх бажаючих розпочати свою кар’єру в ІТ!
ІТ - це сфера, яка потребує постійного розвитку. Саме тому ми підготували безкоштовну платформу освіти для наших студентів та всіх бажаючих розпочати свою кар’єру в ІТ!

У сьогоднішній статті про:
  • безкоштовні можливості розвитку у нашій Академії
  • де знайти та як зареєструватися

Наша платформа освіти включає 2 спрямування навчання та розвитку, а саме: Hard Skills та Soft Skills. Ми сприяємо розвитку ваших технічних навичок, особистісному зростанню та практиці вашої англійської.
Як же отримати доступ до нашої платформи?
Все дуже легко. Безкоштовна платформа Logos IT Academy включає різноманітні активності та плейсменти:
1. Сайт / Блог.
На наших сайтах з різних напрямків - ви зможете знайти велику кількість корисної інформації про навчання, ІТ-світ, новини, афішу безкоштовних подій, а також зареєструватися на безкоштовні курси: Основи Програмування, Основи Веб-розробки, Основи Веб-дизайну, Основи Тестування, Основи Python. Як зареєструватися на безкоштовні вступні курси, а також лінки на реєстрацію будуть в кінці статті!
2. Соціальні мережі: Facebook, Instagram, Telegram.
Тут ви знайдете не лише веселощі, а й корисні ІТ-новини та відповіді на актуальні запитання.
А у нашому Telegram - ви першими можете отримувати інформацію про акції, знижки. Приєднуйтесь: https://t.me/LogosInsider
3. YouTube.
Канал з відео-контентом створений для максимального ефекту присутності. На нашому каналі ви знайдете різноманітні практичні тренінги: про працевлаштування, резюме та співбесіду, короткі практичні майстер-класи, лайфхаки та підбірки для розвитку та вивчення англійської.
4. Безкоштовні вебінари.
Кожного місяця в онлайн-середовищі відбуваються вебінари з усіх ІТ-напрямів, де практикуючі спеціалісти, наші викладачі діляться досвідом, практичними порадами для старту кар’єри в ІТ. Стежте за афішею в наших соціальних мережах.
5. Вступні тижневі курси з 3ьох ключових напрямків
Для того, щоб обрати СВІЙ напрям, необхідно спробувати власні сили на практиці. Тому й створили інноваційну вступну програму з 3ьох напрямів:
А також спробуйте власні сили на нових безкоштовних вступних курсах:
На вступних курсах викладачі не лише діляться базовими знаннями та досвідом, вони дають практичне розуміння роботи кожного напряму, а студенти створюють власні міні-проекти. Ви можете одночасно відвідувати всі напрямки, щоб порівняти і вибрати потрібний напрям.

Приєднуйтесь до усіх безкоштовних каналів та розпочинайте свою кар’єру в ІТ!
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy